kennel
Oldywell
JACK & PARSON
RUSSELL TERRIER

PESAKOND E - BJORN + ELLY

"Estic" pesakonna kutsikad sündisid 20.09.2018 päeva esimeses pooles. Pesakonnas on 2 isast kutsikat ja 3 emast kutsikat. Kolm kutsikad on tricolour'id ja kaks valged pruuniga. Tegemist on siledakarvaliste pesakonnaga. 

Kutsikad on 20-päevased 10.10.2018. Pisikesed oskavad juba kõndida ja teevad esimesi jooksu samme, proovivad hüppamist. Kutsikad mängivad üksteisega, asja juurde käib väike urn ja murdmine :) Kuulmine on väga hea ja mõni kutsikas juba reageerib ka kutsumisele.  Kutsikatel on nimed olemas. Pesakonna tunnusnimi on Estic, mis tuleb Eesti 100 tähtaastast.

Oldywell Estic Ermi
Ermi sündis esimesena ja selle poisi nimi tuleb Tartus oleva Eesti Rahva Muusemi lühendist ERM. Ermi kaal 20-päevaselt on 780 gr. Ermi on valge pruunide märgistustega siledakarvaline kutsikas. Hetkel on täpid seljal erinevat hele- ja tumepruuni värvi.

Oldywell Estic Eira
Eira on tricolour kõige pisem tüdruk. Eiral oli nimi juba enne sündi olemas, kuid see kinnistus peale 2018 Agility MM-i Rootsis, kui võitjaks tuli Itaalia koer nimega Eira. Eiral on veidi teistsugune karv. Eks näis, kas temast tuleb sile või polkarm russellipreili. Eira kaal 20-päevasellt on 770 grammi.

Oldywell Estic Engel
Engel sai oma nime ingli näoilme ja seljal olevate tiibasid meenutavate märgistuste tõttu. Engel on valge pruuniga hetkel kõige suurem tüdrukbeebi. Tema kehakaal 20-päevaselt on 808 grammi.

Oldywell Estic Energy
Energy on kolmandana sündinud siledakarvaline tricolour tütarlaps. Energy on üsna aktiivne toimetaja ja hetkel väike kisakõri. Ta oskab väga nunnusti haarata asju esikäppadega. Energy kaal 20-päevaselt on 790 gr.

Oldywell Estic Esa
Esa on peakonna pisem. Esa nimi tähendab ustav. Ta on asjalik toimetaja, üsna iseseisev ja talle meeldib olla vaba. Kaalumine on võimalik vaid piimakoomas. Esa kaal 20-päevaselt on 699 gr.


SÜND JA ESIMESED PÄEVAD


Esimesena sündis 10:12 valge pruuniga poiss. Sünnikaal 209 gr.

Teisena sündis 11:25 tricolour tüdruk. Sünnikaal 197 gr.

Kolmandana sündis 12:00 valge pruuniga tüdruk. Sünnikaal 227 gr.

Neljandana sündis 12:24 tricolour tüdruk. Sünnikaal 217 gr.

Viiendana sündis 13:39 tricolour poiss. Sünnikaal 213 gr.